4GEN Ofis Mobilyaları

Dürüstlük ve kaliteyi tüketicinin lehine fiyat avantajıyla buluşturarak değerli müşterilerimizin tarzına fark katmaktır.

HAKKIMIZDA

Sektör 2106 yılında ofis mobilyaları ile üretime başlayan 4gen Ofis üretimini tüm ofis mobilya ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir hale getirerek, sektöründe saygın bir konuma ulaşmıştır.

Bir ofiste olması gereken mobilya imalatını kendi bünyesinde üretebilen firmamız gelişen modern üretim teknikleri ve yeniliklerini her zamantakip ederek müşteri ihtiyaçlarına göre üretimi gerçekleştirir.

Firmamız Ofis Koltukları, Büro Koltukları, Vip Ofis Koltuk Takımları, Ahşap ve Metal Koltukları, Personel Koltukları, Bilgisayar Koltukları, Misafir ve Bekleme Koltukları (ikili, ikili sehpa ve üçlü), Konferans Koltukları, Sandalyeler, Bar Tabureleri, Cafeterya Sandalyeleri, Okul ve Dershane Mobilyaları, Hastane ve Eczane Mobilyaları, Ofis Mobilyaları ve iş hayatında oturma aksamıyla ilgili bir çok alanda satışını yapmaktadır.

 

MİSYONUMUZ

Dürüstlük ve kaliteyi tüketicinin lehine fiyat avantajıyla buluşturarak değerli müşterilerimizin tarzına fark katmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Mobilya ve dekorasyonu bilinçli sunumla tecrübeli ve sıcak ilişkileri ile müşteri memnuniyetinden taviz vermeksizin sorunsuz ve uzun soluklu hizmet vermektir.

4GEN Ofis Mobilyaları

Firmamız Ofis Mobilyaları, Ev Mobilyaları, Eğitim Mobilyaları, Kafe-Restaurant Mobilyaları, Bahçe Mobilyaları, Yurt Mobilyaları, Otel Mobilyaları alanlarında üretim, satış ve pazarlama olarak faaliyet göstermektedir.

Enson Eklenenler

17 Temmuz 2017